Blog
"Příručka" pro střelce z kuše
01.11.2021 Ostatní
"Příručka" pro střelce z kuše
Plánujete nebo jste již pořídili nějakou kuš? Nevíte jak o ní pečovat, nebo si nejste jistí jak jí správně používat? Pak je tento článek přímo pro vás... číst celé
Zobrazit všechny články

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Produkty
  4. Recenze: Zakládka Decut Honor carbon

Recenze: Zakládka Decut Honor carbon

Dnes bychom vám rádi představili novou zakládku od společnosti Decut, která se zabývá výrobou kompletního lukostřeleckého sortimentu.

Zakladka Decut honor carbon pohled

 

Při prvním pohledu na zákládku si hned všimneme netradičního materiálu, kterým je karbon. Právě tělo je tím nejdůležitějším prvkem každé zakládky. Karbonovým tělem se mohou pyšnit jen ty nejdražší produkty, protože se jedná o velmi drahý materiál. Jeho podstatnou vlastností je obrovská pevnost při zachování velmi nízké hmotnosti. "No nicméně i vzhled a prestiž mohou být pro někoho velkým plusem."

Zakladka decut honor carbon back

 

Ostatní části jsou vyrobeny z kovu. Zakládací drátek je z nerezového drátu a zbytek z eloxovaného kvalitního hliníku. Drátek je sklápěcí a jeho návrat do výchozí polohy zajušťuje silný magnet.

Zakladka decut honor carbon funkce

 

Jak už to u všech zakládek bývá, šrouby umožňují různé nastavení pro přizpůsobení každému lukostřelci. Zakládka se navíc připevňuje šroubem ke středu luku z opačné strany, než se zakládá šíp. Tato variata zajišťuje, že tělo zakládky šípu nepřekáží a ovlivnění dráhy letu šípu se tím minimalizuje.

Zakladka decut honor carbon baleniZakladka decut honor carbon package

Celé balení obsahuje mimo zakládky i montážní materiál a potřebné nářadí. Šroub pro připevnění zakládky, plastová podložka a velký tubus pro montáž. Balení dále obsahuje malý imbus pro jemné ladění zakládky. Celé to je zabalené v odolném plastovém pouzdře, které je vhodné jak pro skladování, tak i transport.

 

Produkt je k zakoupení zde: http://www.e-lukostrelba.cz/Decut-Honor-carbon-Zakladka-d864.htm

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli