Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

  1. Úvod
  2. Nejčastější otázky | FAQ
Nejčastější otázky

Na začátku je otázek vždy hodně. My však víme, že učený z nebe nespadl a proto velice rádi odpovíme na jakékoliv Vaše dotazy ať už prostřednictvím emailové komunikace, facebooku, nebo naší online poradny.

 

Zkuste si prolistovat naše stránky, třeba odpověď na Vaší otázku najdete. K tomu jsme si připravili pár článku:

 

Zde je několik dalších rychlých odpovědí:

Jakým způsobem mohu zboží objednat?

Občas se na nás obrátíte s dotazem, zda lze zboží objednat telefonicky, případně emailem. Bohužel toto nelze (až na vyjímky, jako je například opakovaný nákup). Jediným způsobem je objednání prostřednictvím našeho eshopu a vyplněním objednávkového formuláře. Důvodem je potvrzení, že jste se seznámili s obchodními podmínkami.

 

Jakými způsoby lze provést platbu za zboží?

V objednávce si můžete zvolit platbu dobírkou, nebo platbu převodem na účet, před odesláním zboží. Jiné způsoby platby v současné době neakceptujeme.

 

Jaká je obvyklá dodací doba?

Zboží se snažíme odesílat následující den po přijetí objednávky, nebo po přijetí platby za objednané zboží. Bohužel nás občas potkají technické potíže, které zapříčiní odeslání zboží i třeba 2-4 dny po přijetí objednávky. To je naštěstí jen v málo případech.

 

Jaké parametry zboží vybrat?


 

Sháním vybavení pro leváky

Jestliže jste levák a sháníte pro sebe vybavení v provedení LH, tak nám můžete napsat email s konkrétním požadavkem. Zboží v provedení LH nemáme vystavené v eshopu. Vzhledem k malé poptávce jej objednáváme individuálně. Dokážeme sehnat v provedení LH téměř vše. Bohužel musíte počítat s nějakou čekací dobou.

 

GDPR?

Co se týče evropského nařízení o ochraně osobních údajů, jsme na to plně připraveni. Vše máme nastaveno tak jak nařízení stanoví a proto se nemusíte bát, že by Vaše osobní údaje byli v jakémkoliv nebezpečí.