czech flagslovakia flag

Keramický nůž Middia 6"

Keramický nůž Middia 6" | E-lukostrelba.cz | KERAMICKÉ NOŽE

Špičkový keramický zirkoniový nůž, model s délkou ostří 6" a označením ZC6H od jednoho z největších výrobců a to společnosti Xiamen Middia Bilogical C... celý popis
Dostupnost
Skladem
Běžná cena
990 Kč
195 Kč
161 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:kem6
Výrobce:Xiamen Middia Bilogical Ceramic Technology Co., Ltd.
Kompletní specifikace

Špičkový keramický zirkoniový nůž, model s délkou ostří 6" a označením ZC6H od jednoho z největších výrobců a to společnosti Xiamen Middia Bilogical Ceramic Technology Co., Ltd.

PARAMETRY

Celková délka nože je 28 cm, z čehož je 16 cm (6") dlouhá řezná část čepele. Výška čepele je v nejvyšším bodě 3,4 cm. 12 cm dlouhá rukojeť je plně dostačující pro pevné držení nože. Nůž je na svou velikost velmi lehký a váží jen 0,095 kg (celé balení 0,155 kg).

ČEPEL A TVAR

Typický tvar čepele s dokonalým zaobleným ostřím slouží k přesnému a profesionálnímu krájení tenkých plátků ryb, ovoce, zeleniny, masa a další druhů potravin. Tvarem i velikostí je tento typ nože jedním z nejpoužívanějších v profesionálních kuchyních a je velmi oblíbeným nástrojem šéfkuchařů po celém světě. Na čepeli je proti světlu velmi dobře patrná struktura strojního broušení, která dodává noži moderní vzhled. Při výrobě nože vznikají na ploše čepele vlnky typické pro skládané extrémně tvrdé ocelové nože. Jedná se o jeden z největších keramických nožů na trhu.

RUKOJEŤ

Rukojeť je tvořena kvalitním a pevným plastovým základem potaženým TPR plastem (termoplastická guma), která je pro své vlastnosti ideální pro použití v potravinářství nebo při výrobě dětských hraček. Povrch je díky složení opravdu neklouzavý. Na přední části rukojeti jsou plastové výstupky pro ještě pevnější držení.

DALŠÍ INFORMACE

Tento nůž je dodávám v balení, které je tvořeno plastovou krabičkou.

MATERIÁL

Ostří produktů je vyrobeno z Oxidu zirkoničitého (ZrO2), který se na stupnici tvrdosti pohybuje na stupni 8, přičemž hodnotu 10 má diamant a hodnotu 5-6  mají běžné kuchyňské kovové nože. Tento materiál zajistí, že se při správném používání nemůže nůž téměř nikdy otupit. Společnost Middia nože zpracovává z velmi kvalitního čistého Oxidu zirkoničitého, což zaručuje opravdovou kvalitu a odolnost v porovnání s výrobky některých dalších výrobců.

Rukojeti jsou tvořeny základem z pevného ABS plastu, který je následně potažen TPR plastem, což je termoplastická guma. Tento materiál je známý výrobou hraček, protože je netoxický a hypoalergení, je pružný a velmi dobře se udržuje v čistotě.

HLAVNÍ VÝHODY KERAMICKÝCH NOŽŮ

  • Zdraví a hygiena, keramické výrobky jsou mnohem šetrnější k životnímu prostředí.
  • Obrovská tvrdost v porovnání s ocelovými noži.
  • Keramické produkty jsou netoxické a neobsahují olovo.
  • Nezanechávají v potravinách kovovou chuť a zároveň do sebe neabsorbují zápach potravin.
  • Při správném používání se celá léta nemusí ostřit.
  • Nikdy nekorodují, jsou nepřilnavé a díky tomu se velmi dobře čistí.

VÝROBCE

Společnost Xiamen Middia Bilogical Ceramic Technology Co., Ltd. Založena v roce 2010. Sídlí v Xiamenu v Číně a specializuje se na vývoj a výrobu zirkoniových keramických nožů vysoké kvality. Portfóliem společnosti nejsou jen nože, ale i jiné keramické produkty, jako nůžky, škrabky a některé další výrobky.

Společnost Middia působí v továrně s plochou 13 500 metrů čtverečních a její roční kapacita činí 98 milionů keramických nožů. Jedná se o největšího výrobce v Číně. Disponují nejmodernějšími technologiemi a zkušenými inženýry. Snahou a cílem společnosti je produkovat takové výrobky, které i přes svou výtečnou kvalitu dokáží svou cenou konkurovat i levnějším výrobkům.

Výrovky společnosti jsou mimořádně ostré a vyráběné ve skvělé kvalitě. Disponují velmi ušlechtilým, hladkým a čistým povrchem. Při pohled proti silnému světlu, můžete vidět jak je uvnitř čepel čistá a bez vadových skvrn. Dokonalé složení materiálu zajišťuje čistě bílou barvu. Tyto vlastnosti jsou velkým důkazem kvality.

CERTIFIKÁTY A TESTOVÁNÍ

Všechny výrobky společnosti Middia prošli náročnými testy FDA / LFGB / PAU / ROHS a mají certifikaci SGS. Výrobky nejsou zdraví nebezpečné a jejich používání je v naprostém souladu s veškerou legislativou.

Certifikáty výrobce

Výrobky jsou podrobovány testům a porovnávány s jinými produkty od ostatních výrobců. Přestože je cena produktů Middia velmi příznivá, v testech si vedou více než dobře.

Testování výrobků Middia

Zboží zařazeno v kategoriích