czech flagslovakia flag

Keramický nůž Middia 5,5"

Keramický nůž Middia 5,5" | E-lukostrelba.cz | KERAMICKÉ NOŽE

Špičkový keramický zirkoniový nůž, model s délkou ostří 5,5" a označením ZR5H od jednoho z největších výrobců a to společnosti Xiamen Middia Bilogical... celý popis
Dostupnost
Skladem
Běžná cena
920 Kč
185 Kč
153 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:kem5-5
Výrobce:Xiamen Middia Bilogical Ceramic Technology Co., Ltd.
Kompletní specifikace

Špičkový keramický zirkoniový nůž, model s délkou ostří 5,5" a označením ZR5H od jednoho z největších výrobců a to společnosti Xiamen Middia Bilogical Ceramic Technology Co., Ltd.

 

PARAMETRY

Délka nože je 25,8 cm, z čehož je 14 cm (5,5") dlouhá řezná část čepele. Výška čepele je v nejvyšším bodě 4,3 cm. Téměř 12 cm dlouhá rukojeť je plně dostačující pro pevné držení nože. Nůž je na svou velikost velmi lehký a váží jen 0,095 kg (celé balení 0,160 kg).

ČEPEL A TVAR

Netradiční tvar čepele s jen mírně zaobleným ostřím slouží k přesnému a profesionálnímu krájení tenkých plátků ryb, ovoce a další druhů potravin. Samozřejmě nůž lze použít běžným způsobem na cokoliv jiného. Na čepeli je proti světlu velmi dobře patrná struktura strojního broušení, která dodává noži moderní vzhled. Velikostně patří nůž do horní poloviny velikostní stupni a je vhodný ke každodennímu použití.

RUKOJEŤ

Rukojeť je tvořena kvalitním plastem a je tvarem přizpůsobena pro pevné držení celou rukou. Samotný povrch z termoplastické gumy je opravdu neklouzavý. Tvar rukojeti zaručuje opravdu pevný stisk nože a přesah ostří brání pro pořezání.

DALŠÍ INFORMACE

Tento nůž je dodávám v igelitovém obalu, ve kterém můžete nůž skladovat a balení je tvořeno plastovou krabičkou.

 

MATERIÁL

Ostří produktů je vyrobeno z Oxidu zirkoničitého (ZrO2), který se na stupnici tvrdosti pohybuje na stupni 8, přičemž hodnotu 10 má diamant a hodnotu 5-6  mají běžné kuchyňské kovové nože. Tento materiál zajistí, že se při správném používání nemůže nůž téměř nikdy otupit. Společnost Middia nože zpracovává z velmi kvalitního čistého Oxidu zirkoničitého, což zaručuje opravdovou kvalitu a odolnost v porovnání s výrobky některých dalších výrobců.

Rukojeti jsou tvořeny základem z pevného ABS plastu, který je následně potažen TPR plastem, což je termoplastická guma. Tento materiál je známý výrobou hraček, protože je netoxický a hypoalergení, je pružný a velmi dobře se udržuje v čistotě.

 

HLAVNÍ VÝHODY KERAMICKÝCH NOŽŮ

  • Zdraví a hygiena, keramické výrobky jsou mnohem šetrnější k životnímu prostředí.
  • Obrovská tvrdost v porovnání s ocelovými noži.
  • Keramické produkty jsou netoxické a neobsahují olovo.
  • Nezanechávají v potravinách kovovou chuť a zároveň do sebe neabsorbují zápach potravin.
  • Při správném používání se celá léta nemusí ostřit.
  • Nikdy nekorodují, jsou nepřilnavé a díky tomu se velmi dobře čistí.

 

VÝROBCE

Společnost Xiamen Middia Bilogical Ceramic Technology Co., Ltd. Založena v roce 2010. Sídlí v Xiamenu v Číně a specializuje se na vývoj a výrobu zirkoniových keramických nožů vysoké kvality. Portfóliem společnosti nejsou jen nože, ale i jiné keramické produkty, jako nůžky, škrabky a některé další výrobky.

Společnost Middia působí v továrně s plochou 13 500 metrů čtverečních a její roční kapacita činí 98 milionů keramických nožů. Jedná se o největšího výrobce v Číně. Disponují nejmodernějšími technologiemi a zkušenými inženýry. Snahou a cílem společnosti je produkovat takové výrobky, které i přes svou výtečnou kvalitu dokáží svou cenou konkurovat i levnějším výrobkům.

Výrovky společnosti jsou mimořádně ostré a vyráběné ve skvělé kvalitě. Disponují velmi ušlechtilým, hladkým a čistým povrchem. Při pohled proti silnému světlu, můžete vidět jak je uvnitř čepel čistá a bez vadových skvrn. Dokonalé složení materiálu zajišťuje čistě bílou barvu. Tyto vlastnosti jsou velkým důkazem kvality.

Certifikáty výrobce

CERTIFIKÁTY A TESTOVÁNÍ

Všechny výrobky společnosti Middia prošli náročnými testy FDA / LFGB / PAU / ROHS a mají certifikaci SGS. Výrobky nejsou zdraví nebezpečné a jejich používání je v naprostém souladu s veškerou legislativou.

Testování produktů Middia

 

 

Zboží zařazeno v kategoriích