czech flagslovakia flag

Keramický nůž Middia 3"

Keramický nůž Middia 3" | E-lukostrelba.cz | KERAMICKÉ NOŽE

Špičkový keramický zirkoniový nůž od jednoho z největších výrobců a to společnosti Xiamen Middia Bilogical Ceramic Technology Co., Ltd.   PARAMETRY Dé... celý popis
Dostupnost
Skladem
Běžná cena
450 Kč
99 Kč
82 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:kem3
Výrobce:Xiamen Middia Bilogical Ceramic Technology Co., Ltd.
Kompletní specifikace

Špičkový keramický zirkoniový nůž od jednoho z největších výrobců a to společnosti Xiamen Middia Bilogical Ceramic Technology Co., Ltd.

 

PARAMETRY

Délka nože je 16 cm, z čehož je 7,62 cm (3") dlouhá řezná část čepele. Výška čepele je v nejvyšším bodě 1,5 cm. 9 cm dlouhá rukojeť je dostačující pro pohodlné držení při krájení. Nůž je opravdu lehoučký a váží jen 0,020 kg (celé balení 0,040 kg).

ČEPEL A TVAR

Specifický tvar čepele s rovným ostřím slouží k přímému a rychlému řezání malých kusů ovoce, případně k vykrajování nebo zdobení. Na čepeli je proti světlu velmi dobře patrná struktura strojního broušení, která dodává noži moderní vzhled.

RUKOJEŤ

Rukojeť je tvořena kvalitním plastem a je tvarem přizpůsobena pro uchycení čtyřmi prsty. Velmi dobře se drží i dvěma prsty, což můžete využívat například při vykrajování.

DALŠÍ INFORMACE

Tento nůž je dodávám v plastovém balení společně s plastovým ochranným pouzdrem čepele.

 

 

MATERIÁL

Ostří produktů je vyrobeno z Oxidu zirkoničitého (ZrO2), který se na stupnici tvrdosti pohybuje na stupni 8, přičemž hodnotu 10 má diamant a hodnotu 5-6  mají běžné kuchyňské kovové nože. Tento materiál zajistí, že se při správném používání nemůže nůž téměř nikdy otupit. Společnost Middia nože zpracovává z velmi kvalitního čistého Oxidu zirkoničitého, což zaručuje opravdovou kvalitu a odolnost v porovnání s výrobky některých dalších výrobců.

Rukojeti jsou tvořeny základem z pevného ABS plastu, který je následně potažen TPR plastem, což je termoplastická guma. Tento materiál je známý výrobou hraček, protože je netoxický a hypoalergení, je pružný a velmi dobře se udržuje v čistotě.

 

HLAVNÍ VÝHODY KERAMICKÝCH NOŽŮ

  • Zdraví a hygiena, keramické výrobky jsou mnohem šetrnější k životnímu prostředí.
  • Obrovská tvrdost v porovnání s ocelovými noži.
  • Keramické produkty jsou netoxické a neobsahují olovo.
  • Nezanechávají v potravinách kovovou chuť a zároveň do sebe neabsorbují zápach potravin.
  • Při správném používání se celá léta nemusí ostřit.
  • Nikdy nekorodují, jsou nepřilnavé a díky tomu se velmi dobře čistí.

 

VÝROBCE

Společnost Xiamen Middia Bilogical Ceramic Technology Co., Ltd. Založena v roce 2010. Sídlí v Xiamenu v Číně a specializuje se na vývoj a výrobu zirkoniových keramických nožů vysoké kvality. Portfóliem společnosti nejsou jen nože, ale i jiné keramické produkty, jako nůžky, škrabky a některé další výrobky.

Společnost Middia působí v továrně s plochou 13 500 metrů čtverečních a její roční kapacita činí 98 milionů keramických nožů. Jedná se o největšího výrobce v Číně. Disponují nejmodernějšími technologiemi a zkušenými inženýry. Snahou a cílem společnosti je produkovat takové výrobky, které i přes svou výtečnou kvalitu dokáží svou cenou konkurovat i levnějším výrobkům.

Výrovky společnosti jsou mimořádně ostré a vyráběné ve skvělé kvalitě. Disponují velmi ušlechtilým, hladkým a čistým povrchem. Při pohled proti silnému světlu, můžete vidět jak je uvnitř čepel čistá a bez vadových skvrn. Dokonalé složení materiálu zajišťuje čistě bílou barvu. Tyto vlastnosti jsou velkým důkazem kvality.

 

CERTIFIKÁTY A TESTOVÁNÍ

Všechny výrobky společnosti Middia prošli náročnými testy FDA / LFGB / PAU / ROHS a mají certifikaci SGS. Výrobky nejsou zdraví nebezpečné a jejich používání je v naprostém souladu s veškerou legislativou.

Certifikáty výrobce

Výrobky jsou podrobovány testům a porovnávány s jinými produkty od ostatních výrobců. Přestože je cena produktů Middia velmi příznivá, v testech si vedou více než dobře.

Testování výrobků Middia

Zboží zařazeno v kategoriích