czech flagslovakia flag
Blog
Historie a počátky lukostřelby
06.10.2021 Ostatní
Historie a počátky lukostřelby
Lukostřelba je v současné době velmi populární. Důkazem budiž velký zájem o osvojení si znalostí, jak se správně naučit střílet z luku. Ale kde to vla... číst celé
Zobrazit všechny články

  1. Úvod
  2. Kompletní luky
  3. Core Jet CAMO 68" Kompletní luk

Core Jet CAMO 68" Kompletní luk

Kompletní luk vhodný zejména k 3D lukostřelbě, ale i k terčové. Luk může být doplněn o různá příslušenství a může být využívaný jako takzvaný olympijs... celý popis
Dostupnost
Skladem
Síla
2 490 Kč
2 058 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:LukCoreJCam68
Výrobce:Core
Kompletní specifikace

Kompletní luk vhodný zejména k 3D lukostřelbě, ale i k terčové. Luk může být doplněn o různá příslušenství a může být využívaný jako takzvaný olympijský luk. Jedná se o kvalitní set, který je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé muže i ženy.

Velikost luku je 68".

Součástí luku je STŘED, RAMENA, ZNAČKOVÁ TĚTIVA Z DACRONU, PLASTOVÁ ZAKLÁDKA


Střed luku Core Jet NEXT CAMO je specialitou zn. CORE. Jedná se o vylepšený střed CORE Jet metal, ale liší se od nich v několika bodech. Tím prvním je jiný a mnohem designovější šroub pro upevnění ramen a tím druhým je rozhodně vzhled. Ten se tvůrcům skutečně povedl. Povrch je matný v maskování CAMO a proto je tento střed vhodný i pro 3D lukostřelbu. Povrchovou úpravu zajišťje známá společnost NEXT a díky tomu, nejen střed dobře vypadá, ale je matný, neodráží tak světlo, ale také je mnohem odolnější vůči otěru.

Jedná se o odlehčený střed o velikosti 24", který váží jen 705g. Maximální síla ramenou je 40 LBS. To ovšem není vůbec málo a jen minimum střelců se na takovou hranici vůbec někdy dostane.

Závity jsou vyřezány přímo do středu, pouze otvor pro připevnění stabilizátorů je opatřen ocelovou vložkou. Střed má otvory pro uchycení mířidel, klapačky, buttonu a stabilizátorů.

 

Ramena Core VERVE jsou určena zejména pro začátečníky a pokročilé. Jedná se však o kvalitní ramena vyrobena ze speciálně vyvinuté dřevěné směsi. Na střed luku se umínají pomocí šroubu, který je součástí středu luku. Připevnění je jednoduché a lze provádět bez použití nářadí.

Ramena jsou z jedné strany černá a z druhé bílá a díky tomu získávají krásný moderní vzhled, který se obzvlášť hodí do tohoto setu.

 

Zboží zařazeno v kategoriích