czech flagslovakia flag

  1. Úvod
  2. Kompletní luky
  3. Core Jet CAMO 66" Kompletní luk

Core Jet CAMO 66" Kompletní luk

Kompletní luk vhodný zejména k 3D lukostřelbě, ale i k terčové, pokud někdo preferuje zajímavé středy. Jedná se o kvalitní set, který je vhodný zejmén... celý popis
Dostupnost
Skladem
Síla
2 490 Kč
2 058 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:LukCoreJCam66
Výrobce:Core
Kompletní specifikace

Kompletní luk vhodný zejména k 3D lukostřelbě, ale i k terčové, pokud někdo preferuje zajímavé středy. Jedná se o kvalitní set, který je vhodný zejména pro dospívající a ženy, jelikož střed je konstruován tak, že je dutý a proto má velmi nízkou hmotnost.

Velikost luku je 66".

Součástí luku je STŘED, RAMENA, ZNAČKOVÁ TĚTIVA Z DACRONU, PLASTOVÁ ZAKLÁDKA


Střed luku Core Jet NEXT CAMO je specialitou zn. CORE. Jedná se o vylepšený střed CORE Jet metal, ale liší se od nich v několika bodech. Tím prvním je jiný a mnohem designovější šroub pro upevnění ramen a tím druhým je rozhodně vzhled. Ten se tvůrcům skutečně povedl. Povrch je matný v maskování CAMO a proto je tento střed vhodný i pro 3D lukostřelbu. Povrchovou úpravu zajišťje známá společnost NEXT a díky tomu, nejen střed dobře vypadá, ale je matný, neodráží tak světlo, ale také je mnohem odolnější vůči otěru.

Jedná se o odlehčený střed o velikosti 24", který váží jen 705g, ale můžou k němu být použita ramena jen do síly 40 LBS. To ovšem neni vůbec málo a jen minimum střelců se na takovou hranici vůbec někdy dostane.

Závity jsou vyřezány přímo do středu, pouze otvor pro připevnění stabilizátorů je opatřen ocelovou vložkou. Střed má otvory pro uchycení mířidel, klapačky, buttonu a stabilizátorů.

 

Ramena Core VERVE jsou určena zejména pro začátečníky a mírně pokročilé. Jedná se však o kvalitní ramena vyrobena z dřevěné drti. Na střed luku se umínají pomocí šroubu, který je součástí středu luku. Připevnění je jednoduché, bez použití nářadí a montáž zvládne každý.

Ramena jsou z jedné strany černá a z druhé bílá a díky tomu získávají krásný moderní vzhled, který se obzvlášť hodí do tohoto setu.

 

Zboží zařazeno v kategoriích