Blog
"Příručka" pro střelce z kuše
01.11.2021 Ostatní
"Příručka" pro střelce z kuše
Plánujete nebo jste již pořídili nějakou kuš? Nevíte jak o ní pečovat, nebo si nejste jistí jak jí správně používat? Pak je tento článek přímo pro vás... číst celé
Zobrazit všechny články

  1. Úvod
  2. Mířidla
  3. Avalon Tec X Recurve - Zaměřovač Alu

Avalon Tec X Recurve - Zaměřovač Alu

Zaměřovač Avalon TEC X Olympic je vlajkovou lodí v zaměřovačím od společnosti Avalon. Předchozí roky zkušeností s vybavením Avalon jej kvalitou zpraco... celý popis
Dostupnost
Skladem
Barva
Cena před slevou
2 150 Kč
1 850 Kč
1 529 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:sig0010
Výrobce:Avalon
Typ zaměřovače:Reflexní luk
Kompletní specifikace

Zaměřovač Avalon TEC X Olympic je vlajkovou lodí v zaměřovačím od společnosti Avalon. Předchozí roky zkušeností s vybavením Avalon jej kvalitou zpracování dostávají na první příčky v prodejnosti všech produktů.

Tento zaměřovač je vrcholným provedením aluminiových zaměřovačů a mnoho dražších konkurenčních výrobků strčí opravdu do kapsy. Zaměřovač je určen pro profesionální kariéru a s ohledem na cenu je to pravděpodobně jedna z nejlepších voleb pro pokročilé a profesionály.

Zaměřovač je určen pro pravoruké střelce (RH). Balení obsahuje kompletní zaměřovač se všemi montážními prvky, ale také krásné tvrdé pouzdro, ve kterém se zaměřovač nepoškodí při transportu nebo skladování.

Novinka roku 2018 je nyní v dopredeji a čeká na nahrazení novým modelem. Díky tomu můžete využít zvýhodněnoun cenu.

 

Zboží zařazeno v kategoriích